-
Aanbod
Uitdagende werkzaamheden binnen de superjachtbouw
-
Vakgebied
Engineering
-
Dienstverband
Fulltime
-
Vacaturenummer
VAC-10028159
-
Locatie
Leiden
-
Type overeenkomst
Detachering via YER, Detavast
-
Branche
Engineering
Over deze vacature
Spreekt de superjachtbouw jou aan ben jij een specialist in PLC besturingen?
Als Electra engineer zorg je voor het inbedrijfstellen van het yacht equipment van de superjachten van onze opdrachtgevers. Denk hierbij aan deuren, luiken, gangways en platformen. Het equipment wordt hydraulisch aangedreven en elektrisch bestuurd. Je gaat in overleg ook naar het buitenland (Europa en USA) om storingen aan het equipment van de varende vloot op te lossen.
Functie
Het project is in dit geval de bouw van een superjacht. De superjachten variëren in lengte van 75 tot 120 meter. Onze opdrachtgever levert per jaar het equipment voor zo’n 4 superjachten. Het blijft een indrukwekkend gezicht als we in de productie een 12 meter groot zwemplatform aan het samenstellen zijn. De bouw van een superjacht gebeurt uiteraard niet op één plek. De equipment wordt vanuit Leiden naar één van de cascowerven gebracht om daar te worden geplaatst. De inbedrijfstelling vindt vervolgens plaats op één van de 4 afbouwwerven
Voordat het jacht kan worden opgeleverd moet al het equipment in bedrijf worden gesteld. Om deze programma’s te schrijven, maak je gebruik van je kennis van zowel de mechanische werking als de hydraulisch aangestuurde systemen, elektra en software. Jij bent degene die er uiteindelijk voor zorgt dat de equipment conform de wens van de klant functioneert.
Ook de bestaande vloot moet onderhouden worden. Hieronder valt bijvoorbeeld het oplossen van storingen of het repareren/ vervangen van systemen. Deze werkzaamheden worden over het algemeen in het buitenland uitgevoerd.
Jouw team bestaat uit 3 collega’s. Het team maakt onderdeel uit van de afdeling Engineering en bestaat in het totaal uit 19 medewerkers.
Jouw taken bestaan o.a. uit:
- Het schrijven, inbedrijfstellen & testen van PLC besturingen.
- Zorg dragen voor het ontwerpen en reviseren van de diverse elektrotechnische schema’s.
- Mede voorbereiden, begeleiden en uitvoeren van inbedrijfstellingen en aandragen van technische oplossingen bij storingen aan elektronische installaties (in binnen en buitenland).
Bedrijf
Een moderne projectorganisatie die traditioneel vakmanschap koppelt aan de nieuwste technologieën.
Aanbod
Wat wordt er geboden:
- Een mooie functie bij een toonaangevend bedrijf binnen de superjachtbouw.
- Een werkweek waarin je 4 dagen 8,25 uur werkt en 1 dag 7 uur (vrijdag).
- Een goed salaris, afhankelijk van jouw werkervaring en een reiskostenregeling woon-werk verkeer.
- 25 vakantiedagen en 13 ADV dagen.
- Overige arbeidsvoorwaarden volgens de cao Metalektro.
Profiel
Wat wordt van jou verwacht:
- Een HBO studie afgerond en daarna enige ervaring opgedaan in een soortgelijke functie bij voorkeur in de jachtbouw of machinebouw.
- Elektrische schema’s lezen en maken, bij voorkeur in Autocad.
- Enige ervaring met in bedrijf stellen van machines/systemen.
- PLC programmeren (must: Ladder; pré: Allen-Bradley).
- HMI programmeren (Pré: Jmobile studio).
- Je zowel in de Nederlandse als de Engelse taal voldoende uitdrukken.