New Product Introduction Planner

Doorsturen
 
  • Aanbod Flexibele werktijden l Goede werk-privé balans
  • Vakgebied Procurement
  • Dienstverband Fulltime
  • Vacaturenummer VAC-10027824
  • Locatie Twente
  • Type overeenkomst Detavast
  • Branche High Tech

Over deze vacature

In de rol van planner ben je verantwoordelijk voor het realiseren van een hoge mate van klanttevredenheid en een goed logistiek proces.  Ben jij een talent in plannen en kun je daamee zorgdragen dat het proces voor het in- en uit faseren van producten soepel verloopt? Heb jij commercieel inzicht en affiniteit met techniek? Wij komen graag met jou in contact!

Functie

  • Je bent een belangrijke schakel bij de inrichting van het logistieke proces voor de nieuwste producten
  • Je zorgt ervoor dat het nieuwe product logistiek wordt vrijgegeven en dat deze tijdig wordt gelevert aan de klant
  • Je beoordeelt de klantorders op hoeveelheid, prijs en interval en zorgt ervoor dat alles wordt bijgehouden in het ERP-systeem
  • Je stelt een planning op waarbij je rekening houdt met de beschikbaarheid van benodigdheden
  • Je adviseert en informeert de projectleider m.b.t. de haalbaarheid van de planning en de vereisten
  • Je onderhoudt de logistieke KPI's en daarnaast initieer je verbetervoorstellen van logistieke processen om de prestaties nog meer te optimaliseren
  • Je beoordeelt de impact van technische wijzigingen op de planning en neemt vervolgacties na doorvoering van de wijziging
  • Je communiceert duidelijk met de projectleider en/of klant over leveringen

Bedrijf

Je gaat werken bij een internationale high-tech organisatie die zich focust op het ontwerpen en ontwikkelen van elektronicaproducten.

Aanbod

Het betreft een functie waar je in dienst komst bij YER en gedetacheerd wordt, met als doel om na 13 maanden in dienst te treden bij de organisatie. Onze arbeidsvoorwaarden op een rij:

  • Concurrerend vast salaris, afhankelijk van kennis en ervaring
  • 25 vakantiedagen + 13 ADV dagen via de opdrachtgever en 8,33% vakantietoeslag
  • Reiskostenvergoeding
  • Extra-urenregeling: uitbetaling in salaris of tijd voor tijd
  • Intensieve en persoonlijke begeleiding
  • Desgewenst deelname aan een persoonlijk coachingstraject

Profiel

  • Je hebt een afgeronde HBO opleiding richting Supply Chain Management, Technische Bedrijfskunde of vergelijkbaar
  • Je hebt interesse en affiniteit in logistiek en planning
  • Je bent communicatief vaardig in zowel woord als geschrift
  • Je bent analytisch, proactief en oplossings- en resultaatgericht
Doorsturen