-
Aanbod
Goede arbeidsvoorwaarden
-
Vakgebied
Engineering
-
Dienstverband
Fulltime
-
Vacaturenummer
VAC-10007828
-
Locatie
Assen
-
Type overeenkomst
Detachering via YER
-
Branche
Engineering
Over deze vacature
Ben jij in staat om oplossingen voor complexe projecten uit te denken en te engineeren. Heb jij kennis van zowel de machinebouw als van procesbesturingen? Ben jij in staat te communiceren met projectleiders, collega engineers, machinebouwers en de eindklant? Zo ja, dan komen wij graag met jou in contact voor de vacature van Hardware Engineer.
Functie
Als Hardware Engineer ga je zowel zelfstandig als in teamverband aan de slag om elektrotechnische tekeningen, conform de geldende normen, te ontwerpen en uit te werken. Door je kwaliteitsgerichte werkwijze ben jij als geen ander in staat om de vertaalslag te maken van de wensen van de (interne)opdrachtgever naar een functioneel ontwerp. Hierbij zie je erop toe dat veiligheidsvoorschriften worden nageleefd. Ook selecteer en beheer je de technische materialen. Doordat je frequent contact hebt met de lead engineers, de sales afdeling en het projectmanagement, zorg jij voor een succesvol eindresultaat in zowel kwaliteit als tijd. Je hebt kennis van zowel de machinebouw als van procesbesturingen, die worden aangestuurd door PLC-systemen. Je communiceert met projectleiders, collega engineers, machinebouwers en de eindklant.
Kerntaken en werkzaamheden:
- Ontwerpen, zelfstandig en in teamverband, van elektrotechnische systemen voor industriële Installaties
- Samenwerken met de engineers van de overige afdelingen om tot het beste resultaat te komen
- Onderzoeken welke standaarden per project benodigd zijn en deze toepassen
- Risicoanalyses uitwerken
Bedrijf
YER is de springplank die jouw techniekcarrière de juiste impuls geeft. Je treedt voor een jaar bij ons in dienst en gaat aan de slag bij een van onze opdrachtgevers in Noord-Nederland. Als jij na dit jaar dit bedrijf en de functie hebt leren kennen krijg je de mogelijkheid om rechtstreeks in dienst te treden bij je nieuwe werkgever.
Onze opdrachtgevers zijn de technische bedrijven in Noord-Nederland. Van de grote multinationals tot de pareltjes binnen het MKB bedrijf. Van productielocaties tot machinebouwers. Wij kennen de plek die overeen komt met jouw ambities!
Aanbod
In deze functies kom je in eerste instantie in dienst bij YER. Vanuit hier word je een jaar gedetacheerd bij je uiteindelijke nieuwe werkgever, waar je daarna rechtstreeks in dienst kan treden.
Je krijgt een verantwoordelijke en uitdagende functie met ruimte voor eigen initiatief en persoonlijke groei. Je werkt in een gezond bedrijf, met een plezierig werkklimaat. Daarbij ga je werken aan complexe en uitdagende projecten.
Daarbij kun je rekenen op een goed salaris, fijne secundaire voorwaarden, opleidingsmogelijkheden en je gaat werken vooruitstrevende omgeving!
Profiel
- Je hebt een afgeronde mbo- of hbo-opleiding in de richting Elektrotechniek, Industriële Automatisering of soortgelijk.
- Je hebt werkervaring als (Hardware) Engineer.
- Je hebt ervaring met EPLAN