De kracht van het verbonden zijn

Sinds 2004 organiseert YER Interim Management de "YER Connection". De "YER Connection" is een netwerkbijeenkomst voor ondernemende en zelfstandige Interim Managers met visie die hun kennis en ervaringen met elkaar willen delen. Een initiatief van YER Interim Management met een exclusief karakter; netwerkversterkend, informatief, informeel en wederkerig.

Een groot aantal sprekers en activiteiten en locaties zijn de afgelopen jaren de revue gepasseerd bij onze halfjaarlijkse bijeenkomsten met een select gezelschap van een 100-tal Interim Managers. Van Ronald Naar tot het trainingsbureau Krauthammer. Van Aalt Aalten tot de plaatsvervangend Commandant in Afghanistan. Van de wetenschappelijke grondlegger van Interim Management in Nederland Jacques Reiniers tot Geert-Jan Waasdorp van de Intelligence Group. De Hoge Vuursche, Slot Zeist, Nyenrode en nu ook onze eigen Suydooster in Amsterdam waren onze locaties. Luchtige onderwerpen hebben we afgewisseld met pittige verhandelingen en uitdagingen tot interactie.

foto1-you-are-relevant foto2-you-are-relevant

In de loop der jaren is de samenstelling van de YER Connection natuurlijk wel aan verandering onderhevig geweest. Nieuwe of vertrekkende consultants, nieuwe en vertrekkende Interim Managers. Dat heeft altijd op een heel natuurlijke manier zijn verloop gehad. Zo heeft het evenement zijn kracht behouden. Van meer recente datum is de ontwikkeling waarbij YER ook meer disciplinegerichte Connections organiseert. Ook uit diverse onderzoeken blijkt dat daar vanuit Interim Managers zelf grote behoefte aan is. Het delen van kennis en netwerk langs lijnen van het vak en de functie.

foto3-you-are-relevantZo kent YER Interim Management inmiddels ook een Procurement Connection en een Facility Connection.

Beide groepen waren recentelijk te gast bij Facilicom (www.facilicom.nl). Tijdens deze bijeenkomst hebben alle deelnemers de kans gehad om het multifunctionele pand van Facilicom in Schiedam te bezichtigen om vervolgens met eigen ogen te zien hoe exploitatiekosten tot wel 30% teruggebracht kunnen worden. Daarnaast was er een pressure cooker sessie waarin de ontwikkelingen op de arbeidsmarkt voor Interim Managers in 30 minuten breed werden uitgemeten en een verkorte masterclass personal branding.

Ook in de toekomst zullen we naast de halfjaarlijkse YER Connection meer vakgerichte bijeenkomsten organiseren en faciliteren. Vanzelfsprekend staan wij open voor uw eigen ideeën hierbij.

Klik hier om terug te keren naar de nieuwsbrief.

Een vacature vinden


» Uitgebreid zoeken Zoek

Kom werken bij YER

YER zoekt nieuwe consultants!

  • Eigen verantwoordelijkheid
  • Internationale omgeving
  • Ondernemersschap
  • Duidelijke doelstellingen
  • Uitstekend salaris

Meer weten? Ga naar werken bij YER.